EURO2016: Raspored svih utakmica

Europsko nogometno prvenstvo (EURO 2016) u Francuskoj počinje u petak 10.lipnja na stadionu Stade de Franceu. Prevenstvo otvaraju domaćini s Rumunjima.

Za europski nogometni tron borit će se čak 24.  reprezentacije.  Najbolje europske nogometne nacije razvrstane su u šest skupina. Hrvatska reprezentacija je u vrlo jakoj skupini D sa Španjolskom, Češkom i Turskom. Upravo će s Turcima naša reprezentacija odigrati prvu utakmicu, 12. lipnja u Parizu u Parku prinčeva, s početkom u 15:00. Nakon toga slijedi ogled sa Česima u Saint-Etienneu (17. lipnja u 18:00).

RASPORED utakmica Eura:

PO SKUPINAMA

1. kolo

10. lipnja, 21:00 u Saint-Denisu: Francuska – Rumunjska (skupina A)

11. lipnja, 15:00 u Lensu: Albanija – Švicarska (skupina A)
11. lipnja, 18:00 u Bordeauxu: Wales – Slovačka (skupina B)
11. lipnja, 21:00 u Marseilleu: Engleska – Rusija (skupina B)

12. lipnja, 15:00 u Parizu: Turska – Hrvatska (skupina D)
12. lipnja, 18:00 u Nici: Poljska – Sjeverna Irska (skupina C)
12. lipnja, 21:00 u Lilleu: Njemačka – Ukrajina (skupina C)

13. lipnja, 15:00 u Toulouseu: Španjolska – Češka (skupina D)
13. lipnja, 18:00 u Saint-Denisu: Irska – Švedska (skupina E)
13. lipnja, 21:00 u Lyonu: Belgija – Italija (skupina E)
14. lipnja, 18:00 u Bordeauxu: Austrija – Mađarska (skupina F)
14. lipnja, 21:00 u Saint-Etienneu: Portugal – Island (skupina F)

2. kolo

15. lipnja, 15:00 u Lilleu: Rusija – Slovačka (skupina B)
15. lipnja, 18:00 u Parizu: Rumunjska – Švicarska (skupina A)
15. lipnja, 21:00 u Marseilleu: Francuska – Albanija (skupina A)

16. lipnja, 15:00 u Lensu: Engleska – Wales (skupina B)
16. lipnja, 18:00 u Lyonu: Ukrajina – Sjeverna Irska (skupina C)
16. lipnja, 21:00 u Saint-Denisu: Njemačka – Poljska (skupina C)

17. lipnja, 15:00 u Toulouseu: Italija – Švedska (skupina E)
17. lipnja, 18:00 u Saint-Etienneu: Češka – Hrvatska (skupina D)
17. lipnja, 21:00 u Nici: Španjolska – Turska (skupina D)

18. lipnja, 15:00 u Bordeauxu: Belgija – Irska (skupina E)
18. lipnja, 18:00 u Marseilleu: Island – Mađarska (skupina F)
18. lipnja, 21:00 u Parizu: Portugal – Austrija (skupina F)

3. kolo

19. lipnja, 21:00 u Lilleu: Švicarska – Francuska (skupina A)
19. lipnja, 21:00 u Lyonu: Rumunjska – Albanija (skupina A)

20. lipnja, 21:00 u Saint-Etienneu: Slovačka – Engleska (skupina B)
20. lipnja, 21:00 u Toulouseu: Rusija – Wales (skupina B)

21. lipnja, 18:00 u Parizu: Sjeverna Irska – Njemačka (skupina C)
21. lipnja, 18:00 u Marseilleu: Ukrajina – Poljska (skupina C)
21. lipnja, 21:00 u Bordeauxu: Hrvatska – Španjolska (skupina D)
21. lipnja, 21:00 u Lensu: Češka – Turska (skupina D)
22. lipnja, 18:00 u Lyonu: Mađarska – Portugal (skupina F)
22. lipnja, 18:00 u Saint-Denisu: Island – Austrija (skupina F)
22. lipnja, 21:00 u Nici: Švedska – Belgija (skupina E)
22. lipnja, 21:00 u Lilleu: Italija – Irska (skupina E)

OSMINA FINALA

25. lipnja, 15:00 u Saint-Etienneu
25. lipnja, 18:00 u Parizu
25. lipnja, 21:00 u Lensu

26. lipnja, 15:00 u Lyonu
26. lipnja, 18:00 u Lilleu
26. lipnja, 21:00 u Toulouseu

27. lipnja, 18:00 u Saint-Denisu
27. lipnja, 21:00 u Nici

ČETVRTFINALE

30. lipnja, 21:00 u Marseilleu
1. srpnja, 21:00 u Lilleu
2. srpnja, 21:00 u Bordeauxu
3. srpnja, 21:00 u Saint-Denisu

POLUFINALE

6. srpnja, 21:00 u Lyonu
7. srpnja, 21:00 u Marseilleu

FINALE

10. srpnja, 21:00 u Saint-Denisu

gol.dnevnik.hr/hia
foto:

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *