Dabrići osvojili rukometni Turnir u Bjelovaru: U-13 ekipa GRK Varaždin 1930 ponovo na rukometnom tronu!

Varaždinski su rukometaši GRK Varaždin 1930, dječaci uzrasta U-13, nakon nedavnog uspjeha u Koprivnici danas osvojili još jedan trofej: 5. Bjelovarski Kesizubac – kako glasi točan naziv rukometnog Turnira koji se godinama već krajem ljeta organizira u ovome hrvatskom gradu sira.
U svojoj su „B” grupi Dabrići osvojili drugo mjesto izgubivši jedino od RK Maksimir Pastela, a u polufinale ulaze kao najbolje drugoplasirani u trima grupama s ukupno 12 ekipa, te pobjeđuju ekipu RK Ivanić. U finalnom susretu se drugi put susreću s Maksimirom Pastelom kojeg sada pobjeđuju te tako osvajaju naslov prvaka Bjelovarskog Kesizupca. Najboljim igračem Turnira proglašen je Maksimirov Josip Čulo dok je Varaždinov Gabrijel Juričić poroglašen najboljim golmanom.
Zlatne medalje oko vrata u Varaždin su u subotu kasno navečer donijeli Juričić, Bengeri, Radujković, Šamec, Peršić, Gredelj, Sooy, Horvat, Sokač, Turković, Vincek, Bolfek, Rihtarić, Kanoti, Herceg, Radelić i njihova trenerica Nena Đurak.